2005 yılında küçük bir hanın içinde sektör faaliyetlerine başlayan firmamız, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye özen göstererek, bugün geldiği noktada kendi bölgesinde en bilinen GSM aksesuarları mağazası ve teknik servis olmayı başarmıştır.

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve bu gelişmenin insan ihtiyaçlarında oluşturduğu değişimlere anında cevap vererek sektörde ilerlemeye devam etmekteyiz.  Cep telefonu ve tabletle ilgili aksesuar ve teknik servis parçaları çeşitliliğinde fark oluşturarak firmamızı tercih eden her müşteriyi aksesuar ve servis alanında ihtiyacını gidermiş ve ‘’mutlu’’ bir şekilde uğurlamaya çalışmaktayız.

Firmalarla kurduğumuz iş ortaklıklarıyla kurumsal anlamda gelişim sağlamakla beraber iş ortaklığı kurduğumuz firmalara ihtiyaç bazlı; hızlı, ekonomik ve sorunsuz hizmet sağlayarak bu noktada da büyümemizi ‘’doğru’’ şekilde ilerletmeye özen göstermekteyiz.

MOBİLTEK olarak sektörde 16. yılımıza girerken, günlük yaşantımız realitesinde vazgeçilmez bir boyuta ulaşmış olan cep telefonları ve tabletlerle ilgili; tüketici ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekte olup, edindiğimiz tecrübe ve uzmanlık sayesinde piyasada var olan ürün ve parça çeşitliliğini son kullanıcıya en doğru şekilde aktarabilme kabiliyetiyle tüketici için en ekonomik ve kullanışlı çözümler üretmek ve bütün bu sürecin sonunda müşterilerimiz nezdinde ‘’güven’’ kazanmak konusunda özel çaba sarf etmekteyiz.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz: Cep telefonu, tablet, bilgisayar aksesuarları ve teknik servis hizmetleri konusunda müşterilerin sorun ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde çözüme ulaştırmak.

Vizyonumuz: Güven, memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurarak sektörde tercih edilen marka haline gelmek.